אודות

בית העסק MSP נוסד בישראל  בשנת 2006 למטרת מסחר ויזמות, ע"י מר סהר שוקר. מר סהר שוקר עבד בקטרפילר ישראל, כאיש מכירות חלקי חילוף , לאחר מכן עבד כקניין חלקי חילוף לציוד מכאני הנדסי באחת מחברות הגדולות ביותר בישראל לעבודות עפר, כרייה ותשתיות, חברת אוליצקי. כמו כן, היה  זכיין ייבוא והפצה בישראל של מוצר אחד לפחות, הנושא  רישיון שם המותג קטרפילר העולמית .

בעל העסק, סהר שוקר, הינו בוגר תואר ראשון בתחום לוגיסטיקה וכלכלה  מאוניברסיטת בר אילן, אחת מהאוניברסיטאות המובילות בישראל ובמשך שנים רבות עד שנת 2014 היה חבר באיגוד לשכות המסחר של ישראל . במהלך שנים אלו בנה את מוניטין  העסק ואת שמו הטוב. כמו כן, רכש ידע נוסף בתחום המסחר הבינלאומי: במכון הייצוא הישראלי ומכללת איגוד לשכות המסחר של ישראל. 

סוגי השירות ללקוחות שפונים מחוץ לארץ לשירות בתוך הארץ

MSP - בבעלות מר סהר שוקר, נותנת  שירות בתחום הייבוא, ייצוא, ומסחר בינלאומי, עבור לקוחות ששוכרים את שירותיה. MSP תוכל לשמש אותך להיות נאמן עבורה בביצוע עסקאות בישראל, כגון:
  1. שירותי מכירה לחו"ל  עבור ציוד מכאני הנדסי ועוד.
  2. שירותי ייבוא כלליים.
  3. השגחה על סחורה לפני קנייתה או ייצורה.
  4. מציאת שירותי נוטריון ועריכת דין אמינים.
  5. בדיקת איכותה או פיקוח או ליווי גורמים מקצועיים שיבדקו את האיכות, או מציאת גורמים מתאימים לבדיקת האיכות.
  6. שירות שמירה פיזי על טרקטור או מכונה אחרת.
  7. צילום, ליווי מכונה לנמל על מנת שלא יעשו בה שינויים מזמן הבדיקה.
  8. שירותי אשראי דוקומנטארי .
  9. שירותים שונים מול הרשויות המקומיות הממשלתיות בישראל, כגון מכון התקנים הישראלי, איגוד לשכות המסחר של ישראל, מכון הייצוא, משרד התחבורה.
MSP אינה בעלת המכונות, ואין לה הבטחה על מצב מכונה או אחר, אלא אם כן, נאמר  אחרת.  לפיכך, MSP תמסור את המידע ללקוח כפי שמסר לה המוכר או אחר, ועל הקונה לבצע פעולות אשר יבטיחו לו את טיב העסקה.  תשלום יעשה לחשבון הלקוח, אלא אם כן, הוסכם אחרת. השירות אינו מוגבל לציוד מכאני הנדסי.
בכל מצב שתצטרך "ראש, עיניים וידיים" תוכל לפנות ל MSP . אנחנו משוכנעים שתהיה מרוצה משירותי  MSP בישראל.